UA

Компанії «НІКО АвтоАльянс» 10 років: працюємо з Вами і для Вас!

Ця ювілейна дата промовисто говорить про вірно визначений курс розвитку, чітко сформульовані цілі та задачі, професіоналізм та наполегливість команди в їх досягненні.

Ми вдячні нашим клієнтам за вибір і проявлену довіру. Кожен з вас вніс свій безцінний внесок в наш спільний успіх. Разом ми втілили в життя самі амбітні і сміливі плани.

Тому ці 10 років для компанії були насиченими та результативними.

Нам є чим пишатись!
Всі 10 років компанія «НІКО АвтоАльянс» є лідером з продажу нових автомобілей NISSAN в Україні.

Більш ніж 4500 4 500 покупців обрали наш Дилерський Центр для придбання нового автомобіля NISSAN, що становить 25% від усіх придбаних автомобілей NISSAN в Києві та Київській області, де бренд NISSAN представляють 6-ть офіційних дилерів.

З моменту свого відкриття, компанія «НІКО АвтоАльянс» успішно утримує лідируючі позиції серед дилерів NISSAN з сервісного обслуговування автомобілів, продажу запасних частин та аксесуарів..

За 10 років нашому сервісному центру віддали свою перевагу та довірили свої автомобілі більше 125 000 клієнтів. Кожного дня наше СТО обслуговує близько 40-ка автомобілів.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти відчували позитивні емоції і даруємо яскраві враження від кожного відвідування нашого дилерського центру.

За 10 років було проведено багато тематичних та дитячих свят, виїзних тест-драйвів, презентацій нових моделей, розіграшів, які вже стали традиційними та полюбилися нашім клієнтам. Жодне свято не відбувається без подарунків, посмішок та гарного настрою.

Шановні друзі,
дякуємо, що обрали «НІКО АвтоАльянс» своїм дилером NISSAN, що протягом цих 10 років ви залишаєтесь з нами!

Ми дуже цим пишаємося і цінуємо Вашу довіру.

Більш детальна інформація для Вас по телефону: 044 200 09 90 або на сайті: nissan-ask.com.ua
Адреса дилерського центру «НІКО АвтоАльянс»: м. Київ, Поділ, вул. Корабельна, 4а
Графік роботи автосалону: пн-пт: 09:00-20:00, сб: 10:00-20:00, нд: 10:00-19:00
Графік роботы СТО: 08:00-21.00, без вихідних